Grąžinimo taisyklės


Užsakant tarpininkavimo paslaugą šioje internetinėje svetainėje yra taikomas Civilinio kodekso 6.228(10) straipsnis (Vartotojų teisė atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties), pagal kurį:


Vartotojo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties netaikoma sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms.


INFORMUOJAME, KAD WWW.MCSPARTS.LT PLATFORMA YRA TARPININKAS, KURIS NETURI PREKIŲ SAVO SANDĖLYJE. VISOS JŪSŲ UŽSAKOMOS PREKĖS YRA INDIVIDUALUS UŽSAKYMAS, TODĖL NEGALI BŪTI GRĄŽINAMOS. UŽSAKYDAMI IR PIRKDAMI PREKES ĮSITIKINKITE, KAD PREKĖ JUMS TINKA. JEIGU KYLA KLAUSIMŲ, GALITE SUSISIEKTI SU MUMIS PER SPECIALIĄ PAGALBOS FORMĄ IR PASITARTI.


Atkreipiame dėmesį, kad pirkdami prekes mūsų platformoje, apmokėjimo puslapyje jūs varnele turite pažymėti, kad su prekių grąžinimo taisyklėmis susipažinote, t.y. skaitėte šį puslapį.

Siekiant užtikrinti siunčiamų prekių kokybę jos patikrinamos siuntų perpakavimo metu (Kai iš Motorcycle storehouse sandėlio pasiekia mūsų bendrovę). Apgadintos prekės nedelsiant išsiunčiamos atgal į Motorcycle storehouse sandėlį pakeitimui. Su Klientu susisiekiame ir informuojame apie situaciją: klientas renkasi, ar laukia prekės pakeitimui ir pageidauja grąžinamų pinigų.

Abejojantiems dėl prekės tinkamumo konkrečiam motociklo modeliui siūlome kreiptis pagalbos užpildant specialią pagalbos formą (arba komentaro skiltyje).