Apmokėjimo ir pristatymo būdai

Apmokėjimo būdai

1.El.bankininkystė per mokėjimų sistemą PaySera

Elektroninėje parduotuvėje www.mcsparts.lt naudojama atsiskaitymo sistema PaySera. Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Paysera leidžia pasirinkti jūsų banką (pvz. SEB, Swedbank, Luminor ir kt.)
Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, todėl ir prekes galėsime suformuoti dar tą pačią dieną.

2. Mokėjimas paprastu bankiniu pavedimu

Pasirinkę šį būdą, nurodytu elektroniniu paštu gausite rekvizitus ir informaciją, pagal kurią reikės padaryti pavedimą. Prekė bus išsiųsta tik pavedimui pasiekus Pardavėjo sąskaitą. Priklausomai nuo Pirkėjo banko, tai gali trukti 1-3 d.d.

3. Mokėjimas per PayPal sistemą


Elektroninėje parduotuvėje www.mcsparts.lt galite atsiskaityti per PayPal sistemą. Tai plačiausiai pasaulyje naudojama atsiskaitymo sistema. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis.

Jeigu turite klausimų dėl apmokėjimo, rašykite mums:

El.paštu: užsakymai@mcsparts.lt

Pristatymo būdai


Elektroninėje parduotuvėje www.mcsparts.lt prekių pristatymo būdą galite pasirinkti prekių apmkėjimo metu. Pildant prekių apmokėjimo formą, prašysime nurodyti savo adresą, net jeigu planuojate pasirinkti pristatymą per paštomatus. Sistema pagal jūsų pateiktą adresą, pasiūlys paštomatus esančius jūsų mieste. Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

OMNIVA paštomatas


Siunta pristatoma į Jūsų nurodytą paštomatą visoje Lietuvoje. Pristatymo terminas – 1-2 darbo dienos. Kaina – 4,00 Eur. Jei neįmanoma pašto siuntos pristatyti per paštomatą dėl per didelio siuntos dydžio, susisiekiame su klientu asmeniškai ir suderiname kitą siuntimo būdą.

OMNIVA Kurjeris


Siunta pristatoma tiesiai į namus. Pristatymo terminas – 1-2 darbo dienos. Kurjeris apie siuntos pristatymo laiką informuoja telefonu (būtina nurodyti telefono numerį teikiant užsakymą). Kaina – 5,50 Eur.

Pristatymas į užsienį


Į Europos šalis siunčiame per Lietuvos paštą registruota siunta, kaina 10 eurų.

Galime išsiųsti Jūsų užsakymą į bet kurią pasaulio šalį. Susisiekite el. paštu uzsakymai@mcsparts.lt ir mes Jums surasime patogiausią pristatymo būdą.